Treningi Indywidualne

Młody piłkarz chcący osiągnąć sukces w sporcie musi ciężko trenować i wierzyć w swoje możliwości. Trzeba jednak pamiętać, że nic nie przychodzi łatwo, a najwyższe umiejętności piłkarskie nie są zdobywane tylko na treningu klubowym z własną drużyną. Mając za cel osiągnąć mistrzowski poziom powinniśmy dodatkowo dać coś od siebie, by cieszyć się jeszcze większą przyjemnością z gry i postępami własnego rozwoju. Piłka nożna w globalnym przekonaniu uważana jest za sport zespołowy, lecz często o wynikach meczów przesądzają indywidualne umiejętności zawodnika. 

Dlatego ważną sprawą jest indywidualne podnoszenie swoich umiejętności. Zastanów się teraz jak dużo czasu w ciągu dnia spędzasz na doskonaleniu swoich umiejętności i pomyśl co jeszcze możesz zrobić by stać się lepszym piłkarzem?

Do kogo skierowane są zajęcia ?

Dla wszystkich zawodników i zawodniczek w wieku od 7 do 16 lat niezależnie od poziomu umiejętności i przynależności klubowej. Zapraszamy dziewczyny i chłopców, którzy trenują na co dzień w klubach w Warszawie i okolicach na dodatkowy trening uzupełniający. Treningi odbywają się z doświadczonymi trenerami pracującymi na co dzień w naszym Klubie

Jak przystąpić do treningów?

Aby wziąć udział w treningach, należy zgłosić się bezpośrednio do trenera drużyny lub skontaktować się z biurem Klubu.

Jakie są zalety treningu indywidualnego ?

Plan treningowy dopasowany do wieku i umiejętności zawodnika oraz bezpośrednia kontrola wykonywanych ćwiczeń. Duża intensywność, powtarzalność oraz indywidualne podejście do zawodnika. Monitoring zawodnika oraz jego postępów w trakcie treningu.

Kto prowadzi treningi?

Trenerzy pracujący w Uczniowskim Klubie Sportowym MARKUS z dużym doświadczeniem trenerskim od lat pracujący z drużynami dziecięcymi i młodzieżowymi. Każdy z trenerów ukończył m.in. szkolenie Coerver Coaching Trening Clinic na stopień Coerver Assistant.

Metoda Coerver Coaching jest znana na całym świecie i wykorzystywana do treningu indywidualnego zawodników i zawodniczek  w różnym wieku.

Ważne!!

Do prawidłowego kształcenia piłkarskich umiejętności potrzebne są oba aspekty – zarówno trening indywidualny jak i grupowy. Warto pamiętać, iż rozwój własnych umiejętności wpływa na sukces całej drużyny! 

Więcej informacji?

534-905-901

e-mail: uksmarkuswarszawa@gmail.com