You are currently viewing 💪 TRENING INDYWIDUALNY 💪

💪 TRENING INDYWIDUALNY 💪

Trening Indywidualny💪🏆

Do kogo skierowane są zajęcia ?

Dla wszystkich zawodników i zawodniczek w wieku od 6 do 15 lat niezależnie od poziomu umiejętności i przynależności klubowej. Zapraszamy dziewczyny i chłopców, którzy trenują na co dzień w klubach w Warszawie i okolicach na dodatkowy trening uzupełniający. Treningi odbywają się z doświadczonymi trenerami pracującymi na co dzień w naszym Klubie

Jak przystąpić do treningów?

Aby wziąć udział w treningach, należy zgłosić się bezpośrednio do trenera drużyny lub skontaktować się z biurem Klubu.

Jakie są zalety treningu indywidualnego ?

Plan treningowy dopasowany do wieku i umiejętności zawodnika oraz bezpośrednia kontrola wykonywanych ćwiczeń. Duża intensywność, powtarzalność oraz indywidualne podejście do zawodnika. Monitoring zawodnika oraz jego postępów w trakcie treningu.

Kto prowadzi treningi?

Trenerzy pracujący w Uczniowskim Klubie Sportowym MARKUS z dużym doświadczeniem trenerskim od lat pracujący z drużynami dziecięcymi i młodzieżowymi.

Więcej informacji?

534-905-901