![]()
Zdjęcia z wczorajszego meczu!
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za ogromne zaangażowanie, walkę i świetną grę.
Każdy zostawił na boisku mnóstwo serca, a uśmiechy po meczu są najlepszym dowodem na to, jak dobrze się bawiliśmy.
Dziękujemy również Piłkarska Ferajna za sportową rywalizację i mecz rozegrany w świetnej atmosferze. ![]()
![]()
Szczególne podziękowania kierujemy do taty Tymka za wykonanie zdjęć i uwiecznienie najważniejszych momentów spotkania. ![]()
![]()
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu! ![]()
https://www.facebook.com/markusuks/posts/pfbid02fWaSs2WWMeeeUAZ9bR9oxrwKkz1upL5aSvVH9DMnRGsVEkiDJ9FAiQRmdwUnTb61l