You are currently viewing 馃挭 TRENING INDYWIDUALNY 馃挭

馃挭 TRENING INDYWIDUALNY 馃挭

Trening Indywidualny馃挭馃弳

Do kogo skierowane s膮 zaj臋cia ?

Dla wszystkich zawodnik贸w i zawodniczek w wieku od 6 do 15 lat niezale偶nie od poziomu umiej臋tno艣ci i przynale偶no艣ci klubowej. Zapraszamy dziewczyny i ch艂opc贸w, kt贸rzy trenuj膮 na co dzie艅 w klubach w Warszawie i okolicach na dodatkowy trening uzupe艂niaj膮cy. Treningi odbywaj膮 si臋 z do艣wiadczonymi trenerami pracuj膮cymi na co dzie艅 w naszym Klubie

Jak przyst膮pi膰 do trening贸w?

Aby wzi膮膰 udzia艂 w treningach, nale偶y zg艂osi膰 si臋 bezpo艣rednio do trenera dru偶yny lub skontaktowa膰 si臋 z biurem Klubu.

Jakie s膮 zalety treningu indywidualnego ?

Plan treningowy dopasowany do wieku i umiej臋tno艣ci zawodnika oraz bezpo艣rednia kontrola wykonywanych 膰wicze艅. Du偶a intensywno艣膰, powtarzalno艣膰 oraz indywidualne podej艣cie do zawodnika. Monitoring zawodnika oraz jego post臋p贸w w trakcie treningu.

Kto prowadzi treningi?

Trenerzy pracuj膮cy w Uczniowskim Klubie Sportowym MARKUS z du偶ym do艣wiadczeniem trenerskim od lat pracuj膮cy z dru偶ynami dzieci臋cymi i m艂odzie偶owymi.

Wi臋cej informacji?

534-905-901

e-mail: uksmarkuswarszawa@gmail.com