You are currently viewing 🌷⚽ Dziękujemy, że Gracie z Nami! ⚽🌷

🌷⚽ Dziękujemy, że Gracie z Nami! ⚽🌷

🌷⚽ Kochane Mamy! ⚽🌷

Z okazji Dnia Mamy cały klub UKS MARKUS oraz wszyscy trenerzy składają Wam najserdeczniejsze życzenia! 💙

Dziękujemy za każdy trening, każde czekanie na trybunach, za wsparcie po zwycięstwach i motywację po porażkach. To właśnie Wy jesteście największymi kibicami naszych zawodników! 👏⚽

Życzymy Wam:

🏆 codziennej radości,

💪 siły i uśmiechu,

❤️ dumy z Waszych dzieci,

⚽ samych pięknych sportowych emocji,

🌸 oraz spełnienia marzeń!

Dziękujemy, że zawsze gracie z nami w jednej drużynie! 🫶

Wszystkiego najlepszego! 💙⚽

#DzieńMamy#UKSMARKUS#PiłkarskaRodzina#MamaNajlepszyKibic#RazemPoMarzenia